Õpetamine on õppimine

Viimane 2013. aasta uudiskiri

Veel enne uue aasta algust on ilmunud 2013. aasta viimane programmi Primus uudiskiri. Seekord keskendume kahele õppereisile - Hollandisse ja Kanadasse ja kahe uue videoõppe lahendusele - mikronäidistunnid ja ettevõtlusõppe videod. Uudiskirjast leiate ka intervjuu Martin Hallikuga Tartu Ülikooli õppeassistentide kaasamisest õppetöösse ja mitmeid uudiseid, fotosid ning viiteid põnevatele allikatele, uuringutele.

Tutvu uue uudiskirjaga.

Kõik programmi Primus uudiskirjad on leitavad programmi veebilehel.

23.12.2013

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.