Õpetamine on õppimine

Valminud on ülikoolide tudengiveeb

SA Archimedese ning Primuse toel on lõpuks valminud kõikidele Eesti ülikoolide, kõrgkoolide tudengitele mõeldud tudengiveeb.

Ametlikus pressiteates seisab: "Eesti kõrgkoolide uudne infoportaal Tudengiveeb on loodud üliõpilaste õppetöö toetamiseks ning ettevõtetega koostööks, koondades ühtsesse keskkonda sisseastujad, tudengid, vilistlased ning töötajaid ja praktikante otsivad ettevõtted."

Kuna tudengiveebi põhieesmärgiks on olla otsekanaliks tudengite, kõrgkoolide vilistlaste ja ettevõtjate vahel, pakub veeb tasuta töö- ja praktikavahenduskeskkonda. „Siiani olid Tallinna tehnikaülikoolil, Tallinna ülikoolil ja Tartu ülikoolil eraldi töö- ja praktikavahenduskeskkonnad,“ sõnab Tartu ülikooli karjääritalituse juhataja Piret Tatunts, „nüüd saab tööandja läbi kõrgkoole koondava keskkonna suhelda üheksa õppeasutuse üliõpilaste ja vilistlastega ühest kanalist ilma suurema ajaressursi kuluta.“

Tutvu lähemalt Tudengiveebiga: https://tudengiveeb.ee

06.02.2013

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.