Õpetamine on õppimine

Valminud on Primuse uudiskirja teine number

Jälle on aeg uudisteks ning põnevateks ülevaadeteks! Valminud on Primuse selle aasta teine uudiskiri, mis seekord annab põhjalikuma ülevaate kahest äsja valminud uuringust, muidugi antakse ülevaade ka õppejõudude, VÕTA ning erivajadustega tudengite valdkonnas toimuvast. Meeldetuletuseks leiab uudiskirjas ka fotod möödunud aasta suurest võrgustiku ühisseminarist!

Kõike seda ning rohkemgi veel leiate siit: http://primus.archimedes.ee/primuse-uudiskiri

Põnevat lugemist!

 

Vabandame! Uudiskirja viimasele lehele "tähtsamad kuupäevad" on sattunud viga: 22. mail uuuringutulemuste esitlust ei toimu, vaid toimub hiljem. Millal täpsemalt, see selgub varsti. 


08.05.2013

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.