Õpetamine on õppimine

Valminud on käsiraamat „Õppemeetodid kõrgkoolis“

Käsiraamat on mõeldud õppejõududele, kellel on tahtmist mitmekesistada õppemeetodite valikut oma aines ning kes on huvitatud, et üliõpilased õpiksid huvi ja rõõmuga nii kõrgkoolis kui ka edasises elus. Käsiraamatu autoriks on Tartu Ülikooli kõrgkoolipedagoogika dotsent Mari Karm.

„Õppejõud soovivad üliõpilasi õpetada ikka kaasavalt, kuid alati ei tule kohe kõik ideed pähe või ei teatagi kõiki meetodeid, mida võiks kasutada. See raamat annabki võimaluse ideid meelde tuletada ning leida uusi,“ sõnab Karm.

Karm toob ka välja, et raamatu üheks huvitavamaks osaks võivad olla kokkuvõtted nii meie kui ka teiste riikide ülikoolide õppejõudude kogemustest erinevate õppemeetodite kasutamisest. „Käsiraamat praegusel kujul on alles algus, ma kujutlen seda pidevalt täienemas uute ideede ja uute kogemustega,“ lisab Karm. Seega võib oodata raamatule lisa.

Käsiraamatu .pdf versiooniga saab tutvuda alajaotusest „Trükised“.

 

27.03.2013

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.