Õpetamine on õppimine

Uuendatud on programmi teksti

Haridus- ja teadusministri käskkirjaga kinnitati Primus programmi muudatus, millega pikendati programmi abikõlblikkuse perioodi ühe kuu võrra (siiani oli see 31. mai 2014) nüüd 30. juuni 2014. Lisaks pikendati Tegevuse 1 ning Tegevuse 6 kestvust 2014. aasta juuni lõpuni.

See muudatus võimaldab jätkata 2014. aasta kevadsemestril erivajadustega tudengitele stipendiumi maksmist ning toetada õppejõudude koolitust.

Täpsemalt kuuleb programmi muudatustest ning 2014. aasta planeerimisest üldkoordinaatorite kohtumisel 11. septembril Tartus. 

Muudetud programmi tekstiga saab tutvuda SIIT.

 

08.08.2013

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.