Õpetamine on õppimine

Tutvu Primus 2013 aastaraamatuga

Ilmunud on Primuse aastaraamat 2013, mis võtab kokku 2013. aasta tegevused, üritused ja trükised. Kuna 2013. aasta aastaraamat on programmi viimane, on väljaandes ka kokkuvõtteid kogu programmi perioodist.

Lugeda saab artikleid programmi Primus juhtnõukogu ja ka SA Archimedese struktuuritoetuste rakendusüksuse esindajate sulest. Aastaraamatu eessõna on kirjutanud Haridus- ja Teadusministeeriumi kõrghariduse osakonna juhataja Helen Põllo. Aastaraamatu lõpetab üle kahe lehe ülevaade tähtsündmustest läbi aastate.

Head lugemist! 

Tutvu aastaraamatu veebiversiooniga.

Aastaraamatu trükiversioone jagati kõigile programmi Primus tänuüritusel osalenutele 6. märtsil. Kui teil on soov trükiversiooni järele, on mõned eksemplarid veel saadaval. Kirjutage primus@archimedes.ee.

 

17.03.2014

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.