Õpetamine on õppimine

Tudengiveeb nüüd inglise keeles

Üliõpilaste ning ettevõtete jaoks loodud portaal tudengiveeb.ee on nüüd saadaval ka inglise keeles. Nii on veeb kasulikuks infoallikaks ja abimeheks välistudengitele, kes vajavad abi õppetöö korralduse ning töötamise ja elamisvõimaluste kohta Eestis.

Tudengiveeb.ee põhieesmärgiks on olla otsekanaliks tudengite, kõrgkoolide vilistlaste ja ettevõtjate vahel, portaalis asub ka tasuta töö- ja praktikavahenduskeskkonda. Ingliskeelses portaalis on info suunatud välistudengitele Eesti tutvustamiseks: millised on Eestis õppimise traditsioonid, milliseid elamis- ja töölubasid on vaja Eestis viibimiseks, kuidas hankida elamist ning töö-või praktikakohta.

Tutvu tudengiveeb.ee'ga.

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.