Õpetamine on õppimine

Tänuürituse fotod ja videoklipid

Neljapäeval, 6. märtsil toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Meeleoluka ürituse fotod on nüüd üleval programmi Primus Facebook lehel ning vaheklipid nähtavad Youtube's.

Vaata fotosid programmi Facebooki lehelt (ei pea olema sisselogitud). 

Üritusel tulid ka esmaesitlusele kolm meeleolukat videoklippi Eesti kõrgharidusest:

  1. Armastuslugu Eesti kõrgharidusest. Videoklipp rändab Eesti erinevates kõrgharidusasutustes ning annab sooja, meeldiva emotsiooni Eestis õppimisest. Video on ingliskeelsete subtiitritega, mis annab võimaluse seda kasutada välisriikides ning näidata ka eesti keelt mittekõnelevatele sihtgruppidele.

  2.  

  3. Muusikavideo "Õppida ei ole liiga hilja kunagi". Esitlevad noored ja andekad Eesti lauljad, nendega kõrvuti esinevad ka Eesti õppejõud ja tudengid. 

  4.  

  5. Programmi Primus fotoalbum, kokkuvõte tegevusperioodist. Erinevate fotode ning partnerite esindajate muljetega võtab videoklipp kokku programmi tegevused. 

 

Videod on vabalt kasutatavad kõigile. Kui teil on soovi saada klippi eraldi failina, palun võtke ühendust marianne.voime@archimedes.ee

 

11.03.2014

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.