12

Kõrgkoolide erivajadusega üliõpilaste tugisüsteemid

Kõik programmi Primus partnerkõrgkoolide õpilased saavad kasutada Primuse stipendiumiprogrammi, kuid lisaks sellele on mitu kõrgkooli välja töötanud oma tugiteenuseid. Kõrgkoolides saadaolevate teenuste ja stipendiumite kohta saab infot kõrgkoolide veebilehtedelt või kõrgkoolide erivajadusega üliõpilaste kontaktisikutelt.


Primuse partnerkõrgkoolid ja koolide kontaktisikud (seisuga 1.03.2011):

  1. Eesti Infotehnoloogia Kolledž

  2. Kontaktisik: Liis Kadde Liis.Kadde@itcollege.ee

  3. Eesti Kunstiakadeemia

  4. Kontaktisik: Helen Kärner-Gavrilin helen.karner@artun.ee

  5. Eesti Lennuakadeemia

  6. Eesti Maaülikool

  7. Kontaktisik: Ingrid Vilu Ingrid.Vilu@emu.ee

  8. Eesti Mereakadeemia

  9. Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

  10. Kontaktisik: Lilian Rajavee-Salundo lilian@ema.edu.ee

  11. Estonian Business School

  12. Kontaktisik: Kadri Osula Kadri.Osula@ebs.ee

  13. Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused

  14. Lääne-Viru Rakenduskõrgkool

  15. Kontaktisik: Nelly Randver nelly@modriku.edu.ee

  16. Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainori

  17. Kontaktisik: Kaija Kumpas kaija.kumpas@mk.ee

  18. Sisekaitseakadeemia

  19. Tallinna Pedagoogiline Seminar

  20. Kontaktisik: Tatjana Laansoo tatjana.laansoo@tps.edu.ee

  21. Tallinna Tehnikakõrgkool

  22. Koordinaator: Kirke Kaljula kirke@tktk.ee

  23. Tallinna Tehnikaülikool

  24. Kontaktisik: Sven Kõllamets sven.sollamets@ttu.ee

  25. Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

  26. Kontaktisik: Janne Timmotalo janne.timmotalo@ttk.ee

  27. Tallinna Ülikool

  28. Kontaktisik: Ave Vilu ave.vilu@tlu.ee

  29. Tartu Kõrgem Kunstikool

  30. Kontaktisik: Piret Mägiste piret.magiste@artcol.ee

  31. Tartu Tervishoiu Kõrgkool

  32. Kontaktisik: Ilona Pastarus marjuk@ut.ee

  33. Tartu Ülikool

  34. Kontaktisik: Liana Martin liana.martin@ut.ee

Lae alla .pdf12_files/Primus_Archimedes.pdf