Õpetamine on õppimine

Raamatute esitlus

Olete oodatud järgmisel reedel, 24. mail kell 14:00 programmi Primus raames ilmunud raamatute esitlusele Tartus, Ülikooli Kohviku kaminasaali (II korrusel). Esitlusele tulevad Mari Karmi käsiraamat „Õppemeetodid kõrgkoolis“ ning Jaanus Kiili kogumik „Ettevõtlusõpe kõrgkoolis“.

„Õppemeetodid kõrgkoolis“ käsiraamat on mõeldud õppejõududele, kellel on tahtmist mitmekesistada õppemeetodite valikut oma aines ning kes on huvitatud, et üliõpilased õpiksid huvi ja rõõmuga nii kõrgkoolis kui ka edasises elus.

„Ettevõtlusõpe kõrgkoolis“ kogumik on esimene terviklik kokkuvõte ettevõtlusõppest eesti keeles ning ta peegeldab ettevõtlusõppes valitsevat mitmekesisust nii teoorias kui ka praktikas.

Ootame teid! Registreeru üritusele.

 

16.05.2013

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.