Õpetamine on õppimine

Programmi Primus viimane uudiskiri

Teie ees on programmi Primus viimane uudiskiri. Räägime, mis saab edasi, mis on Primus II, partnerid jagavad muljeid oma õppereisist, 4 aastat kestnud koostööprojektist, juhtimismentorlusest, narratiivõppest, visioonikonverentsist, erivajadusega üliõpilaste toetamisest ja paljust muust. Uudiskirja viimasele (nagu ka kõige esimesele) numbrile on kirjutanud juhtkirja SA Archimedese kõrghariduse arenduskeskuse juhataja Urve Vool.

Suur aitäh kõikidele partneritele, kaaskirjutajatele, et olete panustanud uudiskirja! Nagu Urve Vool oma juhtkirjas sõnas: "Kui me kõike tehtut ei suuda meenutada, on uudiskirjad meie „abimehed“ – neid lehitsedes näeme kiiresti möödunud aastaid huvitavate ürituste, toredate ja vaimukate inimestega." 

Loe värsket uudiskirja:  Primuse uudiskiri nr 2/2014 (*.pdf)

Kõik programmi uudiskirjad on loetavad issuu.com keskkonnas ning on allalaetavad ka "Uudiskiri ja artiklid" menüüst

 

19.06.2014

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.