Õpetamine on õppimine

Otsime retsensenti

Jaanuar 2013:

Primus büroo otsib retsensenti 

Retsensendi ülesandeks on uuringu „Eesti Õppejõud 2012“ uuringuraporti retsenseerimine (maht 110 lehekülge). Uuringu eesmärk on saada ülevaade Eesti kõrgkoolide õppejõududest: milline on haridus‐ ja õpetamiskogemus, kuidas jaguneb tema aeg õpetamise ning teadus‐, arendus‐ ja loometegevuse vahel, millist toetust ja koolitust ta vajab, et olla edukas oma igapäevatöös.

Kandideerimise eeldused:

- omab magistrikraadi või sellele vastavat kvalifikatsioon

- omab viie aastas uuringute kogemust kõrghariduse valdkonnas

- omab juhendamise kogemust kõrghariduse valdkonnas.

Retsensioonis peaks olema hinnatud nii uuringu kvaliteeti, kui ka antud otseseid näpunäiteid või soovitusi paranduste tegemiseks.

Kandideerimiseks saatke palun CV ja avaldus koos palgasooviga helen.joesaar@archimedes.ee 6. veebruariks 2013. Retsensiooni valmimise tähtaeg 14. veebruar 2013.

Lisainfo:
Helen Jõesaar
helen.joesaar@archimedes.ee
Tel: 52 20 426

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.