Õpetamine on õppimine

Konverentsid

2013

Konverents „Kõrgharidus − kõrgtasemel õppimine?”

Tallinnas Meriton Grand Conference & Spa hotellis toimus kolmepäevane konverents „Kõrgharidus – kõrgtasemel õppimine?“ 23.-25. jaanuaril 2013. Sihtasutuse Archimedes ja Haridus- ja Teadusministeeriumi teistkordselt korraldatud konverentsi eesmärk oli kujundada Eesti õppejõudude valmisolekut enesetäiendamiseks ja selle uurimiseks.

Rahvusvahelisel tasandil Põhjamaades ainulaadsel konverentsiga keskenduti õppejõudude arengule ja nende väärtustamisele. Üritus ühendas eri riikide õppejõudude kogemused, parimad praktikad ning uurimistööd selle uurimiseks.

Konverentsi veebileht

 


2011

Konverents "Kas õpetamine on kunst või teadus?“

Tartus Dorpati konverentsikeskuses toimus 24.-26. jaanuarini 2011 Sihtasutuse Archimedes ja Haridus- ja Teadusministeeriumi korraldatud kolmepäevane konverents „Kas õpetamine on kunst või teadus?“, mille eesmärk oli kujundada Eesti õppejõudude valmisolekut oma õpetamisoskusi arendada ja uurida.

Rahvusvahelisel konverentsil räägiti õppejõudude õpetamise-õppimise olulisusest ja sellest, milline on õppejõu mõju kõrghariduses toimuvatele olulistele protsessidele ning õppija, kõrgkooli, valdkonna ja ühiskonna arengule.

Konverents keskendus kolmele küsimusele, mida vaadatakse teaduse, õppimise ja õpetamise kaudu.

Konverentsi veebileht.

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.