Õpetamine on õppimine

Lõppenud on KAEMUS projekt - fotod

Reedel, 6. detsembril toimus Tartu Ülikooli psühholoogia instituudi ringauditooriumis konverents "Kõrgkool ja psühholoogia", kus tutvustati projekti "Kõrgkooli akadeemilist toimetulekut mõjutavad tegurid" (KAEMUS) peamisi tulemusi. Konverentsil tutvustati ka projekti peamiste tulemuste põhjal koostatud eestikeelset artiklite kogumikku.

Kogumiku "Kõrgkool ja psühholoogia" trükiversiooni said kõik konverentsil osalejad. Lähiajal on plaanis on teha ka lisatrükk. Samuti on võimalik tutvuda kogumiku veebiversiooniga.

Fotosid konverentsist on võimalik näha programm Primus Facebooki lehel

Projekt viidi läbi aastatel 2009-2013 Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi toetusel ning selles osalesid väga mitmed TÜ Psühholoogia insituudi professorid, õppejõud ja tudengid. Projekti raames on loodud veebipõhine uuringu- ja testimiskeskkond, mida saavad kasutada kõik psühholoogia kraadiõppurid, õppejõud ja teadlased. Kasutajaõiguste saamiseks vm küsimuste, abipalvete ja ettepanekutega võtke ühendust portaali administraatori Gerly Kukega.

Loe ka konverentsi kutset.

 

11.12.2013

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.