Õpetamine on õppimine

Konverentsi „Kõrgharidus − kõrgtasemel õppimine?” järelvaatamine

Nüüd on võimalik 23.-25. jaanuaril 2013 Tallinnas toimunud konverentsi "Kõrgharidus - kõrgtasemel õppimine?" plenaariume ning paralleelsessioone, mis toimusid kõige suuremas saalis (Peterson), järelvaadata.

Konverentsi kahe päeva videosid on võimalik vaadata konverentsi veebilehel või programmi Primus youtube'i kanalil (1. päev ja 2. päev).

Siit on võimalik näha konverentsi päevakava ja ettekandeid, mida videodes järelvaadata saab (vaata programmi 24. ja 25. jaanuaril, ruum Peterson).

 

03.10.2013

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.