Õpetamine on õppimine

Kogumik "Ettevõtlusõpe kõrgkoolis" kättesaadav veebist

Programm Primuse toel on ilmunud Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainori välja antud kogumik "Ettevõtlusõpe kõrgkoolis", autoriks Jaanus Kiili. Kogumik on esimene terviklik kokkuvõte ettevõtlusõppest eesti keeles ning see peegeldab ettevõtlusõppes valitsevat mitmekesisust nii teoorias kui ka praktikas.

Raamat koosneb viiest osast ning annab ülevaate: 

1. Ettevõtlusõpe alustest
2. Õppejõu ja õppija rollist, osatähtsusest ning olemusest ettevõtlusõppes
3. Ettevõtlusõppe juurutamisest
4. Erinevatest ettevõtte loomise näidetest ja juhtimismängudest ettevõtlusõppes
5. Praktikakogemustest ja koostöösuhetest ettevõtluse edendamisel

Kogumik on veebiversioonina täismahus saadaval SIIT. Trükiversioone on piiratud arv, igale partnerile on mõeldud vaid kaks eksemplari.

Muide, reedel, 24. mail toimub Tartus kogumiku esitlus, koos Mari Karmi "Õppemeetodid kõrgkoolis" kogumikuga. Rohkem infot: http://primus.archimedes.ee/raamatute-esitlus

 

20.05.2013

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.