Õpetamine on õppimine

Juhend partneritele uuendatud versioon

Veebilehe Dokumendid alajaotusest leiab juhendi partneritele uuendatud versiooni. Uuendatud on järgmiseid punkte:

  1. Kohvipausi(de) ja lõunasöögi maksumus ei tohi muude ürituste puhul ületada 22 eurot päevas (koos käibemaksuga) ühe osaleja kohta (lk 25)
  2. Osalemiskulud (v.a väliskoolituste puhul, mis on tegevuskavas) hüvitatakse vastavalt ühikuhinna metoodika hüvitise määrale (täpsemalt lk 25)
  3. Ühikuhinna alusel korraldatavate koolituste ja e-õppe koolituste lõpetajate protsendi arvutamisel ümardatakse protsent täisarvuni (täpsemalt lk 35)

Uuendatud kohad on märgitud viimases versioonis kollase värviga.
Juhendi leiab SIIT.

30.07.2013

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.