Õpetamine on õppimine

VÕTA hindaja juhend vene ja inglise keeles ning õpiobjekt

Peale pikka ootamist on Primuse koduleheküljel üleval vene- ja inglisekeelsed VÕTA hindaja juhendid nii lihtsalt .pdf formaadis kui ka e-raamatutena. Lisaks on kõigile kasutamiseks ka interaktiivne ning huvitav abivahend: VÕTA õpiobjekt.

Juhendid võib leida aadressilt http://primus.archimedes.ee/node/15. Praeguse seisuga ei ole plaani keskselt juhendeid paberil välja anda.

Samalt lehelt võib leida ka VÕTA õpiobjekti kokkupakitud formaadis, õpiobjekti näidisversioon on üleval http://tartu.archimedes.ee/primus/VOTA/. Kui on vaja abi õpiobjekti kasutamisega siis palun andke teada. Õpiobjekt on kõigile julgelt kasutamiseks!

05.06.2013

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.