Õpetamine on õppimine

EÜL tunnustas SA Archimedest ning programm Primust

Täna käis Eesti Üliõpilaskondade Liit tunnustamas Tartu kontoris SA Archimedest, kes pälvis 2012. aasta tudengielu toetaja tiitli. Eraldi leidis äramärkimist ka programm Primus. Lisaks SA Archimedesele pälvisid teistes kategooriates tunnustuse SEBE, SEB, kõrgharidusreform ning Tallinna Ülikooli tudengikohvik Oaas.

Tunnustust käis üle andmas EÜL-i juhatuse esinaine Monika Maljukov, kes tänas SA Archimedest hea koostöö eest. Ta tõi välja, et Tartus on tal olla eriti hea meel, kuna siin tegutseb programm Primus, kellel on eriti suur osa antud tunnustusest. On ju programm Primus oma tegevustega oluliselt tudengielu toetanud ning ka partneritena on koostöö olnud sujuv. Tartus võttiski tunnustuse üle programm Primuse tegevjuht Kadrin Kergand.

Pärast tunnustuse üleandmist arutleti vabas vormis ümarlaua ümber, millised tegevused hetkel EÜL-s aktuaalsed on, puudutati kõrgharidusreformi ning praktika teemasid. Lisaks arutleti veidi põgusalt ka uue programmiperioodi üle.

Tallinnas käidi tunnustust üle andmas juba 21. jaanuaril.

Programm Primuse nimel täname EÜL-i tunnustuse eest ning loodame tulevikus ka vähemalt sama heale koostööle!

Täpsem info EÜL-i kodulehelt: http://eyl.ee/?p=6216

 

15.02.2013

Tänuüritus

6. märtsil 2014 toimus Tallinnas programmi Primus lõpetamine, tänuüritus partneritele. Vaata fotomeenutusi üritusest programmi Facebooki lehel

Koostöö

Programmil Primus on 21 partnerit: 19 kõrgkooli, Eesti Üliõpilaskondade Liit ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus. Tutvu partnerite täpsema nimekirjaga.

Primuse fännileht

Jälgi programmi Primus fännilehte Facebookis. Seal kajastame uudiseid, põnevamaid sündmusi ja just seal on võimalik näha ka pilte toimunud üritustest.

Kalender

Toimunud ürituste, seminaride, sündmuste ja koolituste nägemiseks heida pilk elluviija kalendrisse ning partnerite korraldatavate ürituste kalendrisse.